Hydro - BATHMATE HYDROMAX TÜRKİYE WHATSAPP:+90 553 979 27 44

BATHMATE HYDROMAX TÜRKİYE WHATSAPP:+90 553 979 27 44

BATHMATE HYDROMAX TÜRKİYE WHATSAPP:+90 553 979 27 44

Hydro

Bathmate Hydro 7 penis pompası ilk deneyim için.

BATHMATE NEDİR?

Cilt güvenli malzemeden imal edilmiştir. Patentli Hydro teknolojisini kullanır. Dünya'nın ilk su ile çalışan penis pompası. Kaliteli, uzun ömürlü, kullanımı pratik, yüksek performanslı penis pompası. İngiltere'den Dünya piyasasında satışa sunulmuş, ilk modeli “Bathmate Hercules” olarak adlandırılan penis pompası 2018 itibarıyla “HYDRO 7” adıyla satışına devam etmektedir. Hydro7 modelini ilk defa kullananlara tavsiye ediyoruz.

BATHMATE HYDRO 7 PENİS POMPASI NEDİR?

Bathmate hydro 7 penis pompası, pratik, etkili, 2 yıl garantili.

 • Suyla çalışan hydro teknolojisine sahip ilk penis pompası. Dünya'da 1 milyondan fazla sattı.
 • Penis pompası olarak %95'e varan başarı.
 • Havayla çalışan pompalardan % 250 daha verimli.
 • Cilt güvenli malzemelerden imal edilmiştir.
 • Suyla çalışması sebebiyle kullanımı daha güvenli.
 • Anlık olarak etkisini ilk kullanımda fark edebilirsiniz.
 • İyi bir performansa sahiptir.
Bathmate Hydro 7 penis pompası 3 renk: mavi, şeffaf, kırmızı.

BATHMATE HYDRO 7 PENİS POMPASININ ÖZELLİKLERİ

ÜRÜN ÜCRETİ: 110 Dolar - Uçaklı kayıtlı taşıma ücreti dahildir.
 • Uzunluk: 26 cm
 • Temizleme: Ilık suda sabunla
 • Max. Penis çapı: 5 cm
 • Max. Penis boyu:19 cm
 • Renk:Mavi
 • Ağırlık:0.68 Kg

BATHMATE HYDRO 7 PENİS POMPASI KULLANIMI

Standart boy olarak Hydro 7 modelini seçerken, uygun erkeklik organı çapı ve boyuna sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Örneğin: mevcut çap: 3,5 cm ise, boy: 15 cm ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şayet çap: 4,2 cm ve boy: 17 ise muhakkak 1 üst boy model tercih etmelisiniz.

Öncelikle ürünün temiz olduğundan emin olunuz, akabinde suyu doldururken uç kısmı bir elinizle tutarak suyun akmasını engelleyiniz (mekanizma çalışmadığı için akacaktır). Fazla su dökülmeden erkeklik organını yerleştirip, elinizle ürünü vücudunuza ittirerek, fazla suyun dışarı çıkmasıyla beraber penis vakumdan içeri emilerek max. uzunluğa ve genişliğe doğru çekilecektir. Endişelenmeyin çünkü suyun gücü ve hydro 7 mekanizmasıyla gayet güvenlidir kullanım. Fazla suyun dışarı çıkışı durduğunda, penis maksimum kalınlık ve uzunluğa erişmiş olup, bekleme moduna geçeceksiniz.

Duş askısı bekleme modunda size kolaylık sağlar. Bekleme modunda ya 15 dakika tek sefer uygulama yapıp, uç kısımda siyah tuşu çevreleyen valfe (valfi asla çevirmeyiniz çünkü bu mekanizmanın bozulmasına yol açar, valfin çevrilmesini gerektirecek bir işlem yoktur.) basarak ürünü çıkartacaksınız. Ya da seansı 5 dakika da bir 3 kere art arda tekrar edeceksiniz ki bu çok daha iyi sonuç vermektedir.
Bathmate Hydro 7 penis pompası kullanım.
Unutmayın! Hafta da en az 5 gün kullanın, günde 1 kere ve toplamda 15 dakikadan fazla kullanmayın, olumsuz bir etki gördüyseniz lütfen uzman bir doktora başvurunuz.

Sipariş İngiltere'den Dünya Çapında 2 yıl garantilidir. "Royalmail.co.uk" adresinden kontrol edebilmeniz için nakliye numarasıyla hava gönderi yolunu gönderiyoruz.

Dikkat! Bütün siparişler İngiltere'den gönderilmektedir. 2 yıl garanti sertifikasıyla tarafınıza ulaşır. Lütfen ürünlere ait sayfalarımızı inceleyiniz, merak ettiklerinizi, deneyimlerinizi, sormak istediklerinizi öncelikli olarak ilgili sayfaya "YORUM" yaparak iletiniz.

İletişim için uluslararası Whatsapp numaramız: "+ 90 553 979 27 44", Görüşeceğiniz kişi: “Muhammet Koçak”

Bathmate Hydro 7 ve diğer modellerin ölçüm tablosu

YASAL UYARI: İçerik, video, görsellerin kopyalanması, başka amaçla kullanılması, izinsiz kullanımı, kopyalanmasını kabul etmiyoruz, gerekli gördüğümüz durumlarda yasal haklarımız saklıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sayfalar