İletişim - BATHMATE HYDROMAX TÜRKİYE WHATSAPP:+90 553 979 27 44

BATHMATE HYDROMAX TÜRKİYE WHATSAPP:+90 553 979 27 44

BATHMATE HYDROMAX TÜRKİYE WHATSAPP:+90 553 979 27 44

İletişim

Bathmate Hydromax Türkiye

Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Resmi ve yasal satış merkezi olarak bu sayfa da firmamız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi paylaşımını şeffaflık, güven, memnuniyet ve sorumluluk ilkelerimiz gereği yapıyoruz. En alt kısımda vergi levhamız, domainlerimize ait resmi satış ile ilgili bathmate ve hydromax marka belgelerimize bakabilirsiniz.

Firma Ünvanımız: SHOP Alışveriş ve Bilişim Muhammet Koçak
Mersis no: 4749732130000011
Vergi No: 571 016 1670
Vergi dariesi: Küçükyalı Vergi Dairesi
Adresimiz:
Altay Çeşme Mah. Geçiş Sok. No:4/8 Maltepe / İSTANBUL
Telefon Numaralarımız:
0553 979 27 44 WHATSAPP

SHOP, Alışverişte yeni bir soluk!

Bathmate Hydromax Türkiye

Müşteri memnuniyeti odaklı ve "Shop, optimum memnuniyet herkes için!" sloganıyla ticari hayatına devam etmektedir.
"alışveriş" kısmı: Radyo, Tv, Posta veya internet üzerinden yapılan e-ticaret hizmetleriyle ürünlerin pazarlanması işi olup, "Bilişim" kısmımız ise: Sosyal medya'da (facebook, google, twitter, yandex, blog, seo vb...) reklam, yazılım ve veritabanı işlerini kapsamaktadır.
Ülkemizdeki ticaret hayatına farklılık ve yenilik getiren bir firmayız. Gelenekçilik kadar yenilikçiliği önemsiyoruz. Günümüzün gelişmelerini takip ediyor ve eksiklerimiz varsa bunları gideriyoruz.
Zincirin bir halkasıyız! Siz değerli müşterilerimiz kadar, çalıştığımız firmaları, takım arkadaşlarımızı ve ülkemizdeki e-ticaret sektörünü önemsiyoruz.
Alışveriş öncesi yeterli tanıtım, müşteri hizmetleri desteğimiz ile emrinizdeyiz. Desteğimizi alışverişte ve sonrasında da aynı şekilde ve tüm müşterilerimize eşit mesafede yerine getirmeyi bir borç biliriz. Biz sizler sayesinde ve ülkemizdeki gerek devlet ticaret alt yapısı, gerek diğer özel sektör firmalarıyla beraber varız, sizin için!
Sadece Türkiye için değil, hizmetlerimizi gerek Kıbrıs gerek Yurt Dışı tüm ülkelere ulaştırıyoruz. Uluslar arası bölgede hizmet veriyoruz ve sistemimiz gayet şeffaf, satın alınan ürün ne ise onu gönderiyoruz ve kargo takip numarası bildiriyoruz, ve internetten anlık olarak takip edilebiliyor siparişler ve en kısa sürede teslimat sağlanması için çabalıyoruz. Teslim oldu bilin!
vergi levhası Bathmate Türkiye

Bathmate Türkiye resmi satış merkezi
Hydromax Türkiye resmi satış merkezi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sayfalar